Nabídka školení a HR poradenství pro firmy

Vzdělávací programy:

 Hledáte školení pro zaměstnance v 1. linii a/nebo z back-office?

Jsou v častém kontaktu s externím zákazníkem nebo poskytují servis kolegům? Potřebují efektivně komunikovat, dobře vysvětlovat, řešit stížnosti a umět se vcítit do druhého? Nabízí Vaše služby nebo prodávají produkty? Živí je komunikace po telefonu? Pak Vám nabízím témata z balíčku Proklientský přístup.

„Mnoho lidí si myslí, že zákazníci jsou jako autobusy. Přijíždějí pravidelně a často. Mýlí se!“ (Michael Leboeuf)
 

Potřebujte zlepšit týmovou spolupráci?

Rozjíždíte novou firmu? Nabrali jste nové lidi? Slýcháte od zákazníků, že jsou Vaši zaměstnanci málo sehraní? Nepředávají si manažeři informace? Zajímají Vás techniky, kterými lze oživit kreativitu? Balíček Týmová efektivita a kreativita je tu pro Vás. Vhodným doplňkem je audit spokojenosti či audit týmových rolí.

„Kreativita většinou spočívá v pouhém vylepšení toho, co už tady je. Věděli jste, že pravá a levá bota byly vynalezeny teprve před nějakými sto padesáti lety?“ ( Fitz-Gibbon Bernice)

Trápí Vás klesající produktivita?

Valí se na Vaše lidi stále více úkolů? Máte ve firmě klíčové zaměstnance v produktivním věku a potřebujete, aby se udrželi duševně fit navzdory věku? Zajímá Vás, jak zacházet s rušením a pracovat v open-spacu kvalitně? Chcete si osvojit moderní techniky plánování a organizace času? Stojíte o komplexní praktický trénink zahrnující nové přístupy a ne jen suchou teorií? Pak se podívejte do balíčku Osobní produktivita.

„Nejvíce stresu nám nepůsobí samotné množství našich úkolů, ale neschopnost dokončit, co jsme začali.“ (David Allen, autor GTD)
 

Chcete lépe učit ostatní?

Hledáte nové a originální školení pro své interní trenéry nebo manažery? Obohaťte je o Trénink mozku a paměti, kde se dozví, jak se efektivně učit i jak učit ostatní pomocí nejnovějších poznatků z oblasti neurovědy.

„Svět má tak úzké obzory, a mozek nekonečné možnosti.“ (Friedrich Schiller)
 

 Zajímá Vás, jak lépe vést lidi?

Chcete, aby Vaši manažeři uměli vést své podřízené k proklientskému přístupu? Aby začali přemýšlet o tom, jaké lidi mají v týmu a jak využít jejich schopností? Pak je pro Vás určen školící balíček Manažerské dovednosti nebo individuální konzultace. Objednat lze i provedení 360 stupňové zpětné vazby.

 „Jak jednáte se svými zaměstnanci, tak oni jednají se svými zákazníky.“ (Ed Horell)
 

Konzultační služby:

Dáváte přednost poradenství?

Máte svého HR člověka, ale uvědomujete si, že by se Vám občas hodil i externí pohled? Chcete zkonzultovat nastavení některého z HR procesu? Usilujete o to, vychovat si HR člověka a rádi byste mu usnadnili začátky spoluprací s mentorem? Pak vybírejte z balíčku HR poradenství a motivační audity.

„Všichni se musíme „sbalit na lehko.“ Důležité je ale balit a mít dobrou strategii. Čím větší výzvy doba přináší, tím lepší strategii a zaměření musíme mít “ (Stephen R. Covey)