Otevřené kurzy a individuální konzultace

Aneb Cesty za rozvojem sebe sama

Cesta lesem Zvu Vás na své autorské semináře a workshopy , na kterých budeme společně vymýšlet, jak můžete ve svém životě začít věci měnit ve svůj prospěch a hledat odpovědi na Vaše další otázky.

Nezáleží ani tak na tom, jestli si chcete více pamatovat, naučit se odpočívat, mít více času na svou rodinu, rozvíjet své mentální schopnosti, lépe si uspořádat svůj život, zlepšit svůj pracovní výkon, vystudovat úspěšně školu či Vás láká představa, že si zařídíte pracovní život podle sebe.

Důležité je začít a s tím jsem připravena Vám pomoci (a vzít s sebou i baterku, abychom se v lese neztratili).

„Sejdi někdy z vyšlapané cesty a ponoř se do lesa. Určitě najdeš něco, co jsi nikdy předtím neviděl.“ (A. G. Bell)

Nabídka otevřených kurzů:

Kurzy i konzultace jsou směsí zajímavých informací, prožitkových technik, praktických cvičení a užitečných tipů, které inspirují a nutí k zastavení a přemýšlení. Ráda propojuji a hledám smysl, proto vítám témata, která přinášejí samotní účastníci a přizpůsobuji jim průběh. Nečekejte žádné univerzální návody a zázračné postupy. Každý jsme originál, a proto si z kurzu či konzultace zaručeně vyberete a odnesete právě to, co budete v danou chvíli potřebovat.

Máte o kurz zájem? Dejte mi to vědět . Jakmile se přihlásí alespoň čtyři účastníci, vypíši termín. Chcete se tématu věnovat individuálně? Využijte možnosti rozvojových konzultací .

„Jedna z nejcennějších věcí pro každou lidskou bytost je vlastní tvořivost.“ (Virginia Satir)