Dovolte své hlavě vypnout

Jak kvalitněji odpočívat, relaxovat a tvořit?

Přijdete si unavení? Pronásledují Vás myšlenky na práci i po příchodu domů? Jste roztěkaní? Koukáte v noci dlouho do stropu a nedaří se Vám usnout? Potřebujete vymýšlet nové věci a Vaše hlava je příliš plná informací? Rádi byste se naučili rychlé triky, jak uvolnit svoji mysl? Pak se přihlaste na nový kurz Dovolte své hlavě vypnout . Vaše hlava, tělo i okolí Vám za to poděkuje.

Přijďte si v malé skupince vyzkoušet techniky, které Vám pomohou obnovit ztracenou rovnováhu . Nebudete se učit nic teoretického ani složitého, protože na dlouhá relaxační cvičení dnes není příliš času. Zaměříme se na rychlé a fungující postupy , které budete moci hned uplatnit ve svém životě.

  • Pomocí jednoduchých zábavných cvičení se naučíte, jak se uvolnit a jak dostat pod kontrolu své emoce ve stresových situacích.
  • Dozvíte se, jak si vyčistit hlavu a relaxovat.
  • Odhalíte svůj postoj k odpočinku a svá škodlivá životní přesvědčení.
  • Vyzkoušíte si různé techniky, které podpoří Vaši tvořivost, probudí pravou hemisféru a odlehčí přetíženou levou polovinu hlavy.
  • Vytvoříte si vlastní strategii, jak se navrátit k jednacímu stolu/do kanceláře/domů v pohodě a s úsměvem.

Délka trvání: 1 den (10.00 – 17.00 hodin, je počítáno s přestávkou na oběd)

Kurzovné: 2000 Kč (cena zahrnuje materiály, občerstvení a pitný režim)

Kurz je veden v malé skupince (minimální počet účastníků je 4, maximální počet je 8).


Máte o kurz zájem? Dejte mi to vědět . Jakmile se přihlásí alespoň čtyři účastníci, vypíši termín. Chcete-li kurz absolvovat co nejdříve, pošlete informaci o kurzu svým přátelům a známým. Nebo dejte dohromady skupinku a uspořádejte si svůj firemní kurz . Kurz nejenom ušijeme na míru, ale od šesti účastníků se Vám uzavřený kurz finančně vyplatí.