Naučte se zvládat stres

Jak dosáhnout vnitřní emoční pohody?

Máte pocit, že žijete hekticky? Je Vaše tělo v dlouhodobém napětí? Cítíte se zavaleni požadavky okolí? Často v práci či doma řešíte vypjaté situace? Chtěli byste lépe zvládat své emoce? Pozorujete na svém těle, že začíná hůře snášet působení stresu? Zdá se Vám těžké z tohoto kruhu vystoupit? Pak je tu pro Vás kurz Naučte se zvládat stres .

Během kurzu zjistíte, v čem spočívá nebezpečí působení dlouhodobého stresu . Vyzkoušíte si, jak odhalit signály , které Vaše tělo a hlava vysílá při přetížení . Nahlédnete pod pokličku svého chování a svých návyků . Zmapujete si své stresory a osvojíte si praktické techniky , které Vám pomohu lépe zvládat složité situace . Naučíte se, jak lépe pracovat s emocemi a řešit situace sebevědoměji.

Dozvíte se:

  • Co se děje s Vašim tělem ve stresu?
  • Jaké jsou Vaše základní spouštěče stresu a životní programy?
  • Které techniky Vám pomohou snižovat napětí v těle?
  • Jak se rychle dostat ze stresové situace?
  • Jak zklidnit své emoce?
  • Jak kvalitně odpočívat a spát?

Motto: Udělej si čas na práci, to je cena za úspěch. Udělej si čas na přemýšlení, to je zdroj síly. Udělej si čas na hraní, to je tajemství mládí. Udělej si čas na čtení, to je základ vědění. Udělej si čas na přátelství, to je brána ke štěstí. Udělejte si čas na snění, to je cesta ke hvězdám. Udělej si čas na milování, to je pravá radost ze života. Udělej si čas na zábavu, to je hudba duše. (Irské přísloví)

Délka trvání: 1 den (10.00 – 17.00 hodin, je počítáno s přestávkou na oběd)

Kurzovné: 2000 Kč (cena zahrnuje materiály, občerstvení a pitný režim)

Kurz je veden v malé skupince (minimální počet účastníků je 4, maximální počet je 8).


Máte o kurz zájem? Dejte mi to vědět . Jakmile se přihlásí alespoň čtyři účastníci, vypíši termín. Chcete-li kurz absolvovat co nejdříve, pošlete informaci o kurzu svým přátelům a známým. Nebo dejte dohromady skupinku a uspořádejte si svůj firemní kurz . Kurz nejenom ušijeme na míru, ale od šesti účastníků se Vám uzavřený kurz finančně vyplatí.