Procvičte své mozkové závity

Trénink mentálních schopností a mozkový jogging pro každého

Rozbíhají se Vám myšlenky a nedaří se Vám soustředit? Zajímá Vás, jak náš mozek funguje a jak zvýšit jeho potenciál? Přepínáte z jedné činnosti na druhou a jste z toho unavení? Rádi byste se naučili, jak nechat mozek odpočívat? Chcete si lépe pamatovat jména a čísla? Překvapte svůj mozek a vydejte se pro inspiraci na kurz Trénink mentálních schopností a mozkový jogging pro každého .

Během kurzu získáte užitečné informace o tom, jak rozvinout schopnosti svého mozku . Pomocí praktických cvičení se naučíte, jak zlepšit svojí koncentraci , předcházet přehlcení informacemi a využívat kreativitu v pracovním i osobním životě. Zároveň si osvojíte několik drobných paměťových technik pro každodenní využití a naučíte se lépe využívat svoji krátkodobou paměť..

Dozvíte se:

  • Jak funguje Váš mozek?
  • Proč vyrovnávat mozkové hemisféry?
  • Jak se lépe soustředit při práci?
  • Jak rozvíjet své mentální schopnosti?
  • Jak a proč cvičit svou krátkodobou paměť?
  • Čím udržet svůj mozek fit?

Délka trvání: 1 den (10.00 – 17.00 hodin, je počítáno s přestávkou na oběd)

Kurzovné: 2000 Kč (cena zahrnuje materiály, občerstvení a pitný režim)

Kurz je veden v malé skupince (minimální počet účastníků je 4, maximální počet je 8).


Máte o kurz zájem? Dejte mi to vědět . Jakmile se přihlásí alespoň čtyři účastníci, vypíši termín. Chcete-li kurz absolvovat co nejdříve, pošlete informaci o kurzu svým přátelům a známým. Nebo dejte dohromady skupinku a uspořádejte si svůj firemní kurz . Kurz nejenom ušijeme na míru, ale od šesti účastníků se Vám uzavřený kurz finančně vyplatí.