Rozvíjejte svoji kreativitu a intuici

Jak zapojit do života i druhou půlku své hlavy?

Chcete dostat do svého života více kreativity a radosti z tvoření? Pracujete celé dny převážně logickou půlkou hlavy a rádi byste našli techniky, které by Váš mozek dostaly do rovnováhy? Hledáte kurz, kde si odpočinete, zrelaxujete, pobavíte se a zároveň uděláte něco pro sebe? Myslíte si, že nejste kreativní?  Zajímá Vás, jak můžete rozvíjet svou tvůrčí část hlavy? Chcete se dozvědět více o intuici a emoční inteligenci? Nabízím Vám netradiční kurz pro rozvoj Vaší tvořivosti.

Kurz Vám za pomocí jednoduchých technik pomůže odlehčit Vaši „pře-informovanou“ polovinu mozku. Zjistíte, jak funguje Vaše kreativita, odhalíte své bloky, určíte svůj kreativní typ a naučíte se, jak svoji kreativitu prohlubovat a využívat i v denním životě. Seznámíte se s funkcemi pravé hemisféry,  pomocí jednotlivých cvičení rozvinete své „pravohemisférové“ schopnosti včetně některých aspektů emoční inteligence.

Dozvíte se:

  • Jak funguje lidský mozek?
  • Jak nejlépe sladit obě poloviny hlavy?
  • Jak odstranit bariéry tvořivosti?
  • Jak rozvíjet kreativitu?
  • Jak využívat vizuální myšlení?
  • Jak pracovat s myšlenkovými mapami?
  • Jak souvisí emoční inteligence a tvořivost?

Délka trvání: 1 den (9.30 – 16.30 hodin, je počítáno s přestávkou na oběd)

Kurzovné: 2000 Kč (cena zahrnuje materiály, občerstvení a pitný režim)

Kurz je veden v malé skupince (minimální počet účastníků je 4, maximální počet je 8).

Máte o kurz zájem? Dejte mi to vědět. Jakmile se přihlásí alespoň čtyři účastníci, vypíši termín. Chcete-li kurz absolvovat co nejdříve, pošlete informaci o kurzu svým přátelům a známým. Nebo dejte dohromady skupinku  a uspořádejte si svůj firemní kurz . Kurz nejenom ušijeme na míru, ale od šesti účastníků se Vám uzavřený kurz finančně vyplatí.