Slaďování osobního a pracovního života – kurz pro ženy

Jak zvládat rodinu, práci a mít čas na sebe?

Hledáte vlastní cestu, jak nejlépe skloubit osobní a pracovní život? Zajímá Vás, jak si naplánovat den, jak stihnout více věcí a kde najít čas na sebe? Plánujete změnu a chcete si ujasnit, kam dále směřovat? Chcete získat více informací o tom, jaká jste? Ráda byste lépe porozuměla sama sobě i svému okolí? Hledáte nové impulsy? Nabízím Vám kurz určený speciálně pro ženy .

V rámci kurzu odhalíte svůj typ osobnosti . Získáte užitečné informace o plánování času a organizaci dne. Naučíte se, jak asertivně odmítat a ustát náročné situace a slovní souboje. Dozvíte se, jak získat více času pro sebe a jaké techniky Vám zaručeně dodají energii . Získáte informace o tom, v čem se liší mužské a ženské fungování v zaměstnání a jak s tím co nejlépe naložit. Získáte praktické tipy z oblasti aromaterapie , masáží , zdravé stravy a cvičení . Najdete zdroje Vašeho sebevědomí . Zjistíte, jak v sobě opět probudit hravost a kreativitu . A navíc si vyzkoušíte, jak si připravit rychlé, chutné, zdravé a výživné jídlo .

Kurz obsahuje velké množství praktických technik a jen nezbytné minimumum teorie. Naším přáním je, abyste z kurzu odešla s konkrétními nápady , jak začít věci v životě měnit a jak o sebe pečovat.

Délka trvání: 2 dny (10.00 – 17.00 hodin, je počítáno s přestávkou na oběd)

Kurzovné: 3500 Kč (cena zahrnuje materiály, občerstvení a pitný režim)

Kurz je veden v malé skupince (minimální počet účastníků je 4, maximální počet je 8).


Máte o kurz zájem? Dejte mi to vědět . Jakmile se přihlásí alespoň čtyři účastníci, vypíši termín. Chcete-li kurz absolvovat co nejdříve, pošlete informaci o kurzu svým přátelům a známým. Nebo dejte dohromady skupinku a uspořádejte si svůj firemní kurz . Kurz nejenom ušijeme na míru, ale od šesti účastníků se Vám uzavřený kurz finančně vyplatí.