Slaďování osobního a pracovního života – kurz pro ženy

Jak zvládat rodinu, práci a mít čas na sebe?

Hledáte vlastní cestu, jak nejlépe skloubit osobní a pracovní život? Zajímá Vás, jak si naplánovat den, jak stihnout více věcí a kde najít čas na sebe? Plánujete změnu a chcete si ujasnit, kam dále směřovat? Chcete získat více informací o tom, jaká jste? Ráda byste lépe  porozuměla sama sobě i svému okolí? Hledáte nové impulsy? Nabízím Vám kurz určený speciálně pro ženy.

V rámci kurzu odhalíte svůj typ osobnosti. Získáte užitečné informace o plánování času a organizaci dne. Naučíte se, jak asertivně odmítat a ustát náročné situace a slovní souboje. Dozvíte se, jak získat více času pro sebe a jaké techniky Vám zaručeně dodají energii. Získáte informace o tom, v čem se liší mužské a ženské fungování v zaměstnání a jak s tím co nejlépe naložit. Získáte praktické tipy z oblasti aromaterapie, masáží, zdravé stravy a cvičení. Najdete zdroje Vašeho sebevědomí. Zjistíte, jak v sobě opět probudit hravost a kreativitu. A navíc si vyzkoušíte, jak si připravit rychlé, chutné, zdravé a výživné jídlo.

Kurz obsahuje velké množství praktických technik a jen nezbytné minimumum teorie. Naším přáním je, abyste z kurzu odešla s konkrétními nápady, jak začít věci v životě měnit a jak o sebe pečovat.

Délka trvání: 2 dny (9.30 – 16.00 hodin, je počítáno s přestávkou na oběd).

Kurzovné: 3500 Kč/ 2 dny (cena zahrnuje materiály, občerstvení, pitný režim).

Kurz je veden v malé skupince (minimální počet účastníků je 4, maximální počet je 8).

Máte o kurz zájem? Dejte mi to vědět. Jakmile se přihlásí alespoň čtyři účastnice, vypíši termín. Chcete-li kurz absolvovat co nejdříve, pošlete informaci o kurzu svým přátelům a známým.