Zlepšete svůj time management a pracovní výkon

Jak efektivně hospodařit se svým časem a energií?

Zajímá Vás, jak si lépe organizovat čas? Chcete najít způsoby, jak zvýšit svoji výkonnost? Bojujete se soustředěním? Přicházíte domů unaveni? Jste neustále v jednom kole a hledáte cesty, jak z toho ven? Míváte často hlavu plnou informací? Budíte se s pocitem, že jste něco nestihli? Hledáte konkrétní a individuální přístup a ne jen šedou teorií? Chcete mít víc času a energie, abyste si užili blížící se slunné dny? Přijďte si pro inspiraci na kurz věnovaný Time managementu IV. generace, osobní produktivitě a životní spokojenosti.

Na kurzu si vyzkoušíte různé moderní nástroje, které Vám pomohou lépe si organizovat svůj čas . Odhalíte své časožrouty a budete hledat způsoby, jak získat zpět kontrolu a hospodařit se svoji energií . Společně překročíme hranice „klasického time managementu“ a budeme hledat souvislosti mezi plánováním, Vašim přístupem k času a osobní pohodě. Zjistíte, která přesvědčení Vám komplikují život. Odnesete si tipy, jak dostat do svého života více energie . Dozvíte se, jak jednoduše obnovit své soustředění . Naučíte se být opravdu produktivní a zbavíte se úzkosti z valících se úkolů.

Dozvíte se například:

  • Jak Váš přístup k času ovlivňuje Vaše další fungování?
  • Jak si efektivně plánovat čas a organizovat si své aktivity?
  • Jak získat kontrolu nad svým časem?
  • Jak zatočit s leností a odkládáním?
  • Co všechno ovlivňuje Vaši pracovní výkonnost a jak s tím pracovat?
  • Jak si kvalitně třídit a zapamatovat informace i jak si organizovat poznámky a své nápady?

Délka trvání: 1 den (10.00 – 17.00 hodin, je počítáno s přestávkou na oběd)

Kurzovné: 2000 Kč (cena zahrnuje materiály, občerstvení a pitný režim)

Kurz je veden v malé skupince (minimální počet účastníků je 4, maximální počet je 8).


Máte o kurz zájem? Dejte mi to vědět . Jakmile se přihlásí alespoň čtyři účastníci, vypíši termín. Chcete-li kurz absolvovat co nejdříve, pošlete informaci o kurzu svým přátelům a známým. Nebo dejte dohromady skupinku a uspořádejte si svůj firemní kurz . Kurz nejenom ušijeme na míru, ale od šesti účastníků se Vám uzavřený kurz finančně vyplatí.