Trénink paměti a paměťové techniky

Cvičte mozek i paměť v každém věku, ať nemají čas na neplechu!

Zajímá Vás, jak si pamatovat více s menší námahou? Chcete si umět zapamatovat telefonní čísla, jména, cizí slovíčka nebo čísla účtů zábavnou formou a přitom trénovat svůj mozek a rozvíjet fantazii? Rádi byste věděli o své paměti a jejím fungování více? Chcete se na vlastní kůži přesvědčit, jak lze paměťové techniky využít v praxi? Přijďte na kurz Trénink paměti a paměťové techniky .

V kurzu si hravou formou otestujete své momentální paměťové schopnosti . Získáte užitečné informace o jejím fungování a principech kvalitního zapamatování si. Pomocí celé řady cvičení a technik se naučíte, jak lépe pracovat se svojí pamětí a jak efektivně rozvíjet své mentální schopnosti . Rozvinete svoji kreativitu a zlepšíte své soustředění . Tím však kurz nekončí – v trénování můžete pokračovat i po jeho skončení, odejdete totiž vyzbrojeni tipy, jak cvičit svou paměť dál.

Dozvíte se:

  • Jak funguje náš mozek?
  • Jak si správně ukládat informace do krátkodobé a dlouhodobé paměti?
  • Jak a proč rozvíjet své hemisféry?
  • Jak se lépe soustředit?
  • Jak si uložit do paměti čísla, jména, slovíčka a další důležité věci?
  • Jak cvičit a trénovat svou paměť v běžném životě?
  • Co prospívá našemu mozku?

Délka trvání: 1 den (10.00 – 17.00 hodin, je počítáno s přestávkou na oběd)

Kurzovné: 2000 Kč (cena zahrnuje materiály, občerstvení a pitný režim)

Kurz je veden v malé skupince (minimální počet účastníků je 4, maximální počet je 8).


Máte o kurz zájem? Dejte mi to vědět . Jakmile se přihlásí alespoň čtyři účastníci, vypíši termín. Chcete-li kurz absolvovat co nejdříve, pošlete informaci o kurzu svým přátelům a známým. Nebo dejte dohromady skupinku a uspořádejte si svůj firemní kurz . Kurz nejenom ušijeme na míru, ale od šesti účastníků se Vám uzavřený kurz finančně vyplatí.