Reference

Společnosti, se kterými jsem spolupracovala na zlepšení služeb, leadershipu a proklientského přístupu:

LOGA

S Gábinou Bajerovou mám ty nejlepší zkušenosti. Znám ji léta a naše společnost ji využívá jako jedinou trenérku pro naše zaměstnance, kteří ji respektují a na tréninky s ní se vždy těší. Mimo jiné se s Gábinou setkávám také na úrovni trenérské, jelikož pracujeme na některých projektech společně. Rovněž slýchávám nejlepší reference na Gábinu i od zaměstnanců mimo naši společnost. Peníze investované do školení u Gábiny jsou tou nejlepší investicí, jakou může dobrá společnost udělat.
Jiří Gajdošík (Managing Partner ve společnosti Asten Hotels)
 

Gabriela začala spolupracovat se společností GMF Aquapark Prague,a.s. provozující Aquapalace Praha nejprve na školení pokladních v prodejních dovednostech. Během let spolupráce se okruh školení v naší společnosti rozšířil nejen na školení prodejích dovedností, díky němu náš personál každoročně navyšuje průměrnou účtenku, ale i na školení řešení krizových situací, komunikace se zákazníky apod. Dále vede různá managerská školení včetně realizace teambuildingu. Během opravdu skvělé odborné spolupráce s lidským rozměrem dokázala významně zlepšit fungování naší společnosti směrem k zákazníkům, jako i přispět k udržení příjemné pracovní atmosféry v naší společnosti. Za to jí osobně děkuji a jednoznačně její služby doporučuji.
Ing. Radek Steinhaizl (generální ředitel společnosti GMF Aquapark Prague)

Zakázky z oblasti rozvoje měkkých dovedností, manažerských dovedností, kreativity, vzdělávání interních lektorů: 

LOGA_podklad pro web_2-bez mřížkyGabriela realizovala pro naši společnost dvoudenní trénink zaměřený na leadership. Při jeho sestavování byly použity výsledky individuální 360° zpětné vazby, která tréninku předcházela, a i díky tomu byl následně trénink daleko efektivnější a hlavně ušitý na míru účastníkům. To, co tento trénink činilo ještě interaktivnějším a efektivnějším, byl nejen otevřený a empatický přístup lektorky, ale také volba jednotlivých aktivit, které byly mnohdy pro účastníky šokující, o to víc však dokázaly podněcovat diskuzi, výměnu názorů a zkušeností. Tento trénink bych doporučila všem, kteří se nebojí nestandardních věcí a chtějí se opravdu posunout a rozvinout své schopnosti do dalších úrovní.                 Vlasta Vele Maryšková (HR manager, arvato services k.s.)

Projekty:

e-cesta – zpracování vzdělávacích kurzů „Hotelový management, řízení v době recese“ a „Hygiena a environmentální management v ubytovacím a stravovacím provozu“, tutorka on-line části (spolupráce v letech 2014 – 2015).

Fit for flexi– tvorba a vedení série kurzů Práce a rodina v rovnováze (Work Life Balance) pro ženy na MD a RD. Projekt FFF získal Národní cenu kariérového poradenství 2014.

Gábinu jsme si pro naši sérii školení na téma „Work Life Balance“ vybrali naslepo, což se mohlo zdát pro více než půlroční společnou práci jako risk. Vzápětí se ale ukázalo, jak šťastnou jsme měli ruku. Gábina je ideální kombinací profesionální, precizní a zároveň flexibilní lektorky, která dokáže účastníky strhnout svým nadšením. Co ale na Gábině oceňuji nejvíce, je její empatie a ochota se věnovat účastníkům i nad rámec školení.
Ing. Zdenka Havrliková (projekt manažerka ve společnost Channel Crossings, spolupráce na projektu FFF).
 

Reference účastníků:

Když jsem poprvé potkala Gábinu, říkala jsem si, že tahle holka mě ničím nepřekvapí… Za svůj první úsudek se dodnes stydím, protože Gábina je jedním z mála „andělů“ chodících po zemi, který nedovolí vaší duši usnout na vavřínech. Dalo by se o ní napsat mnoho, ale silnějším zážitkem je s Gábinou spolupracovat.
Michaela Uhrová (sales and marketing ass., Bohemia Medical)
 
Gábinu znám již delší dobu, je to člověk, pro kterého práce není jen práce… Musím přiznat, že po absolvování školení, které Gábina vedla, se mi otevřely oči v mnoha otázkách, které jsem doposud podceňovala, a kdykoliv se s ní sejdu, dokáže mi poradit, podpořit mě a posunout dál jak v soukromém, tak v pracovním životě. Gábina je milá, sympatická, kreativní osůbka se smyslem pro humor a je profík ve svém oboru. Je vážně skvělá v tom, co dělá!
Monika Kohoutová (HR analyst, Nemak Czech Republic)
 

Zajímá Vás průběh a výsledek jednotlivých zakázek? Napište si o další reference.